Whatsapp
Tıkla Ara
Menü
Eczane Natural

Geciktirici Haplar

Geciktirici Haplar

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

Geciktirici Haplar Eczane Satış

Erken boşalma sorunu ile mücadele eden erkekler tam mutluluğa erişmekte zorlanıyor. Erken boşalma sorununu ortadan kaldırıp tam mutluluğa erişmek isteyen kişiler geciktirici hapa yöneliyor. Geciktirici haplar erkeklerin problemine kısa süre içerisinde müdahale eder. Erken boşalma sorununa çözüm için oldukça etkili cinsel sağlık ürünleridir. Sitemizden orijinal geciktirici hap ürünlerini en uygun fiyat koşullarıyla satın alabilirsiniz.

Geciktirici Hap Nedir?

Cinsel yaşam hem erkekler için hem de kadınlar için hayatın en özel anı olarak kabul edilir. Bu özel anın zarar görmemesi için ilişki esnasında hiçbir problemin yaşanmaması gerekir.

Ancak erkekler fiziksel ve psikolojik nedenlere bağlı olarak erken boşalma sorunu yaşayabiliyor. Bu problem sonucunda çiftlerin ilişkisi hiç beklenmedik bir yerde sona erer. Beklenmedik anda bitmesi ise çiftleri olumsuz etkiler. Geciktirici hap, bu sorunu ortadan kaldıran ve Sağlık Bakanlığı onaylı olan tabletlerdir.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olduğu için erkeklerin bu ürünü yaşarken tereddüt yaşamasına gerek yoktur. Ancak Sağlık Bakanlığı onaylı olmayan ürünlere rastlanabilir. Kişilerin bu ürünleri satın almaması önerilir.

Geciktirici Hap Nasıl Kullanılır?

Yurt dışında ve ülkemizde pek çok kişi tarafından kullanılan geciktirici hap genellikle bitkisel özlerden oluşmuştur. Bitkisel özlerden oluşan bu kapsüller gıda takviyesi olarak kabul edilir. Erken boşalma, isteksizlik ve iktidarsızlık gibi problemlerin önüne geçen bu haplar çok kolay şekilde kullanılır.

Geciktirici haplar tablet şeklinde üretildiği için mide içerisinde kolayca erir. Ağız yoluyla vücuda alınan bu tabletler 24-36 saat etkisini kaybetmez. Kısa süre içerisinde etkisini yitirmediği için çiftler birden fazla ilişki yaşayabiliyor. Birden fazla ilişki yaşayan bireyler daha fazla haz alma şansı elde ediyor.

Geciktirici Hap Ne İşe yarar?

Geciktirici haptan beklenen etkiyi görebilmek için düzenli kullanımın şart olduğunu bilmek gerekir. Düzenli kullanım ile beraber ürünün pek çok faydası görülür. Geciktirici hapın en önemli etkisi cinsel işlev bozukluklarını ortadan kaldırmasıdır. Cinsel işlev bozukluklarını ortadan kaldırdığı için bireylerin psikolojik sorunlarını da bitirebilir.

Geciktirici haplar kadın ve erkeğin cinsel ilişkisinin daha tutkulu geçmesine yardımcı oluyor.

Geciktirici Hapın Yan Etkileri

Geciktirici haplar tek bir marka tarafından üretilmez. Bu ürünler tek bir marka tarafından üretilmediği için ürünlerden görülecek yan etkilerin niteliği de değişiyor. Bu tabletlerin yan etkileri çok sık değildir. Ancak ilacın kullanım talimatının dışına çıkıldığında yan etki görülme olasılığı artıyor. Bunun için ilacı kullanım talimatına uygun şekilde almak gerekir.

Geciktirici hapın yan etkileri kalıcı hasarlara neden olmaz. Yine de bireylerin dikkatli olması ve kullanım talimatlarına hâkim olması gerekir. Bu tabletlerin yan etkileri şunlardır:

  • Midede yanma hissi
  • Bağ ağrısı
  • Eklemlerde sızı
  • Gözde ve yüzde belirgin kızarma

Bu veya farklı bir yan etki ile karşılaşılması durumunda doktor ile iletişime geçmek gerekir.

Geciktirici Hap İşe Yarar Mı?

Geciktirici hap satın almak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konuların başında bu ürünlerin işe yarayıp yaramadığı geliyor. Kendisini ispatlamış, tamamen hasta beklentilerine uygun ve doğru şekilde kullanılan geciktirici hap etki göstermekte zorlanmaz.

Ancak kendisini ispatlayamamış tabletleri kullanan kişiler geciktirici hapın işe yaramadığını düşünüyor. Geciktirici hapın etkisini görebilmek için kullandıktan sonra cinsel uyarılma gerekir.

Geciktirici Hapı Kimler Kullanabilir?

Geciktirici etkisi olan tabletler yalnızca erkekler tarafından kullanılmalıdır. Ürünü kadınlar kullanırsa herhangi bir cinsel uyarılma yaşanmaz.

Bu hapları kullanmak isteyen kişilerin Tadalafil adı verilen maddeye karşı alerjik reaksiyon geliştirmemesi gerekir. Tadalafil’e alerjisi olan kişilerin yanında kalp rahatsızlığı olan bireyler de bu hapı kullanamaz. Genel sağlık durumu iyi ve belli bir yaşı aşmayan kişiler bu tabletleri kullanabilir.

DEVAMINI OKU
bankalar