Whatsapp
Tıkla Ara
Menü
Eczane Natural

Erken Boşalmayı Önleyen Geciktirici Kremler

Cinsel ilişkinin uzun sürmesi istenir. Ancak cinsel ilişki esnasında yaşanan problemler cinsel ilişki süresini gözle görülür biçimde düşürür. Bu sürenin azalmasıyla beraber çiftler istediği hazzı alamaz. Geciktirici kremler ile beraber cinsel ilişkinin süresi azalmaz. Uzun ve sağlıklı cinsel ilişki yaşamak isteyenler için geciktirici krem kullanımı uzmanlar tarafından tavsiye edilen bir durumdur.

Geciktirici Krem Nasıl Kullanılmalıdır?

Geciktirici krem satın alan kişiler aldığı ürünün nasıl kullanılacağını araştırıyor. Geciktirici özelliği olan kremlerin kullanımı hiç de zor değildir. Erkekler bu ürünleri penisine sürerek geciktirici etkiyi kısa süre içerisinde görür. Bu ürünlerin kullanılması için nohut tanesi kadar kremi penisin ucuna sürmek yeterlidir. Nohut tanesi büyüklüğündeki krem, bölgeye yedirilir. Bu işlemle beraber ürünün kullanımı tamamlanmış olur.

Geciktirici özelliği olan kremi uygulamadan önce penis yıkanmalıdır. Bu sayede ürünün etkisi daha kolay ortaya çıkabilir.

Geciktirici Krem Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Geciktirici kremler hem ülkemizde hem de diğer Avrupa ülkelerinde pek çok vatandaş tarafından kullanılıyor. Ancak bireyler bu ürünü kullanırken bilinçsiz ve dikkatsiz hareketler yapabiliyor. Yapılan bu bilinçsiz ve dikkatsiz hareketlerden dolayı üründen alınacak verim düşebilir.

Bazı kişiler geciktirici kremi penisin hepsine sürüyor. Bu yanlış bir kullanımdır. Geciktirici özelliği olan kremin, penisin ucuna uygulanması yeterli olarak görülür. Ancak bu kremlerden daha fazla verim elde etmek isteyen kişiler penisin sünnetli kısmına da kremi uygulayabilir. Bunun yanında ürünün 18 yaşın altındaki bireyler tarafından kullanılmaması gerekir. 18 yaşın altındaki bireylerin bu ürünleri kullanması durumunda farklı reaksiyonlar meydana gelebilir.

Geciktirici Kremlerin Yan Etkisi

Geciktirici kremler kimyasal bileşenler yerine doğal bileşenler kullanılarak elde edilir. Doğal bileşenler kullanılarak elde edildiği için bu ürünlerin yan etkisi yok denecek kadar azdır. Ancak kullanım talimatlarına uygun olmayan kullanımlar ve alerjik reaksiyonlara bağlı olarak bazı yan etkiler oluşabiliyor. Bu yan etkiler hayati düzeyde değildir. Geciktirici özellikli kremlerin yan etkileri her zaman aynı değildir. Kişinin sağlığına ve hassasiyetine bağlı olarak farklı reaksiyonlarla karşılaşılabilir. Bu ürünlerin bilinen yan etkileri:

•Deride kızarıklık

•Cinsel bölgede tahriş

•Yanma hissi

•Çok geç boşalma

Yan etki ile karşılaşan bireylerin kısa süre içerisinde uzman doktorla görüşmesi gerekir. Uzman doktor anında gerekli kontrolleri gerçekleştirir.

Geciktirici Krem İşe Yarar Mı

Son zamanlarda pek çok kişi geciktirici kremin işe yarayıp yaramadığını merak ediyor. Geciktirici özelliği olan kremler cinsel beraberliklerin daha keyifli olmasını sağlıyor. Cinsel ilişkilerinde farklı bir tat isteyen kişiler bu kremleri kullanarak gelişmiş cinsel deneyime kavuşabiliyor.

Geciktirici krem doğru bir şekilde kullanıldığında harika sonuçlar veriyor. Ancak üründen beklenen sonucu alabilmek için doğru kullanım şarttır. Ürünü doğru kullanmayan kişiler geciktirici kremin işe yaramadığını ifade ediyor. Ancak bu doğru bir yargı değildir.

Geciktirici Krem Kimler Tarafından Kullanılabilir

Geciktirici kremleri kullanan kişilerin sayısında gözle görülür bir artış yaşandı. Bu ürünlerin etkisi, popülerliği ve başarısı kullanan kişilerin sayısının artmasını sağladı. Bu ürünleri erken boşalma sorunu olan kişiler, partnerini daha memnun etmek isteyen bireyler gönül rahatlığı ile kullanabiliyor.

Geciktirici kremi ilişkisinden daha fazla zevk almak isteyen erkekler de rahatlıkla kullanabiliyor.

Geciktirici Krem Fiyatları

Geciktirici kremlere olan ilginin artmasıyla beraber bu ürünlerin fiyatını merak edenlerin sayısı hızlı bir şekilde arttı. Ancak geciktirici kremlerin fiyatı standart değildir. Ürünün niteliğine bağı olarak farklı fiyatlar görülebiliyor. Cinsel ilişkiden daha fazla zevk almak isteyen kişilerin kendisini kanıtlamış ürünlere yönelmesi gerekiyor. Kendisini kanıtlamış kremler daha yoğun daha başarılı sonuçlar verebiliyor.

Geciktirici kremlerin fiyatı pek çok kişi tarafından makul olarak kabul edilir.

DEVAMINI OKU
bankalar