Whatsapp
Tıkla Ara
Menü
Eczane Natural

Erken Boşalmayı Önleyen Geciktirici Spreyler

Cinsel ilişkinin sorunsuz geçmesi oldukça önemlidir. Ancak bu her zaman mümkün olmaz. Özellikle erken boşalma problemi ile karşılaşan kişiler ilişkisinde ciddi problemler yaşayabilir. Ancak geciktirici spreyler ile beraber erken boşalma problemi tarih olmuştur. Cinsel ilişki süresini 45 dakikaya kadar uzatan geciktirici sprey ürünleri eşinizin de çok hoşuna gidecek.

Geciktirici Sprey Nedir?

Geciktirici sprey yalnızca ülkemizde değil diğer ülkelerde birçok birey tarafından kullanılıyor. Ancak ürünü ilk defa kullanacak kişiler bu ürünlerin ne olduğunu ve ne işe yaradığını merak ediyor. Geciktirici sprey, erken boşalmanın önüne geçen ve çiftlerin seksten fazla haz almasına yardımcı olan cinsel ürünlerdendir.

Geciktirici spreyler hassas bölgedeki hassasiyeti azaltır. Hassas bölgedeki hassasiyet duygusu azaltılırsa cinsel ilişkinin süresi artırılabilir. Cinsel ilişkinin süresi artarsa bireyler daha fazla özel an yaşama imkânı bulur. Bu ürünler sayesinde özel an yaşama imkânı bulan çiftlerin ilişkisi daha kaliteli hale gelir. Buna bağlı olarak ilişkisini kaliteli hale getirmek isteyen bireyler gönül rahatlığı ile bu ürünlere yönelebilir.

Geciktirici Spreyin Etkileri

Geciktirici spreyler cinsel performansı artırma amacıyla üretilen önemli ürünlerdendir. Ancak bu ürünlerin tek etkisi bu değildir. Bu ürünler sayesinde erkekler ve partnerleri seksten daha fazla verim alabiliyor. Geciktirici spreyin diğer etkileri:

  • Erkeğin cinsel ilişkiden kaçmasının önüne geçer.
  • Kadın ve erkeğin cinsel açlığının artmasını sağlar.
  • Geciktirici etkisi ile beraber cinsel beraberliklerin süresini gözle görülür biçimde artırır.

Geciktirici özelliği olan spreyler erkekler ve kadınlar için özel olarak üretilmiştir. Bireylerin kendisine uygun olan spreyi satın alması önemlidir.

Geciktirici Sprey Zararlı Mıdır?

Geciktirici sprey ile ilgili araştırma yapan kişilerin sayısı artıyor. Bu ürünler ile ilgili araştırma yapan kişiler ürünün zararlı olduğuna dair verilere rastlayabiliyor.

Ancak kaliteli ve kendisini ispat etmiş olan firmalar tarafından üretilen spreyler herhangi bir zarar oluşturmaz. Bunun için bireylerin kaliteli markaları tercih etmesi gerekir.

Uzmanlar tarafından özel koşullarla üretilen bu spreyler üretim aşamasında pek çok testten geçiyor. Bu testler ile beraber geciktirici spreyin var olan zararlı etkileri kolayca görünüp ortadan kaldırılabiliyor. Buna bağlı olarak ürünü kullanmak isteyenlerin sayısı çok hızlı bir şekilde artıyor.

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Geciktirici spreyin kullanımı oldukça basittir. Geciktirici haplara göre daha kolay bir kullanım sağlaması ve işlevsel olması bu ürünlerin en önemli özelliklerindendir. Geciktirici özelliği olan bu sprey, cinsel aktiviteden 15-20 dakika önce kullanılmalıdır. Cinsel aktiviteden önce kullanılması ile beraber üründen daha fazla verim alınır. Ürün, penisin baş kısmına 3-5 defa püskürtülerek kullanılır.

Ürünü kullanmadan önce şişeyi bolca çalkalamak, şişe içerisinde yer alan havanın alınmasını sağlar. Bundan dolayı ürünü kullanmadan önce şişeyi çalkalamak gerekir. Kullanıldıktan sonra kısa süre içerisinde ürünün etkisi görülür.


Geciktirici Spreyin Yan Etkileri

Geciktirici spreyin pek çok avantajı vardır. Bu avantajlardan birisi de ürünlerin yan etkisinin oldukça sınırlı olmasıdır. Ürünün yan etkisi sınırlı olduğu için kullanan kişilerin az bir kesiminde yan etki görülür. Bu ürünlerin yan etkisi uygulama yapılan bölgede kızarma, tahriş ve deri dökülmesi gibi basit etkilerdir.

Yan etki ile karşılaşılması durumunda ürünün kullanımını bırakmak gerekir.

Geciktirici Sprey Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Bazı kişiler geciktirici spreyin doğru kullanımını bilmiyor. Doğru kullanılmadığı zamanlarda üründen beklenen etki görülemiyor. Buna bağlı olarak geciktirici sprey hakkında doğru bilinen yanlışları incelemek gerekir. Bu ürünlerin penisin her tarafına sıkılması doğru bilinen yanlışlardandır. Sprey yalnızca penisin baş bölgesine uygulanır.

Bu ürünler hakkında doğru bilinen bir diğer yanlış ise anında etki etmesidir. Geciktirici sprey anında etki etmez. Ürünün etkisini görmek için 15-20 dakika beklemek gerekebilir.

DEVAMINI OKU
bankalar