Whatsapp
Tıkla Ara
Menü
Eczane Natural

Penis Büyütücü Cinsel Haplar

Küçük bir penis erkek ve kadınların cinsel ilişkiden beklediği etkiyi görememesine neden olur. Küçük penisle ilişkiye girmek istemeyen kişiler penis büyütücü haplar kullanarak seksten daha fazla haz alma şansı kazanır.

Penis Büyüten Hapların İçeriği

Penise etki eden haplar pek çok etken maddenin bir araya gelmesiyle oluşturulur. Ürünlerde Uzakdoğu’da binlerce yıldır kullanılan tedavi ürünleri kullanılır. Ginseng özü, Çin narenciye özü ve Safran özü bu haplarda kullanılan maddelerden bazılarıdır. Bu etken maddeler ile erektil disfonksiyon problemi ortadan kaldırılabilir.

Kan akışını artıran ve cinsel isteği artıran karabiber özü gibi maddeler de bu haplarda kullanılır.

Penis Büyütücü Hapın Etkisi

Günlük yaşam çok hızlı bir şekilde ilerliyor. Günlük yaşamın hızlı ve sıkıcı etkilerinden kurtulmak isteyen çiftler cinsel ilişkiye girerek haz dolu anlar yaşamak istiyor. Ancak küçük penise sahip olmak haz dolu anların önüne geçebiliyor.

Küçük penisler penis büyüten hap ile sorun olmaktan çıkıyor. Bu haplar ile beraber penis boyu gözle görülür biçimde artıyor. Penis büyüten hapları kullanan kişilerde görülen etkilerden bazıları:

  • Artan cinsel istek
  • Penis boyunun cinsel ilişki için ideal seviyeye gelmesi
  • Ereksiyon süresinin artması
  • Erkeğin kendisini daha rahat ve daha profesyonel hissetmesi
  • Cinsel performansta artış

Penise etki eden haplar ile beraber 9 cm’ye varan artışlar mümkündür.

Penis Büyütücü Hap Nasıl Kullanılır?

Penis büyüten haplara olan talep çok hızlı bir şekilde arttı. Artan talebe bağlı olarak yanlış kullanım yapan kişilerin sayısı da arttı. Üründen beklenen etkiyi görmek isteyen kişilerin hapı doğru kullanması şarttır. Penis büyüten hap bir bardak suyla cinsel ilişkiden 30-45 dakika önce alınmalıdır. Cinsel ilişkiden önce alınması ile haptan daha fazla etki görülebilir.

Penis büyüten hapların alkol ya da asitli içeceklerle alınmaması gerekir. Alkol ve asitli içecekler ürünün içeriğine zarar verir. Ürünün içeriği zarar görürse ilişkilerden alınacak haz ciddi oranda düşebilir.

Penis Büyüten Hapı Kimler Kullanabilir?

Penis büyütücü haplar erkeklere özgü olarak üretilmiştir. Bundan dolayı hapların kadınlar tarafından kullanılması herhangi bir etkiye neden olmaz.

Bu sebepten dolayı penis büyüten hapların yalnızca erkekler tarafından kullanılması gerekir. Ancak ürünü kullanacak kişilerin 18 yaşını aşmış olması gerekir. Erişkin olmayan kişilerin bu ürünü satın alması ve kullanması yasaktır.

İlişki esnasında partnerini memnun etmek isteyen, onu şaşırtmak isteyen kişiler de penis büyüten hap kullanabilir. Bu kişiler hapın etkisi ile beraber partnerinin doruklara çıkmasını sağlayabiliyor. Bunun yanında cinsel ilişkisinde farklı bir deneyim elde etmek isteyen bireyler de bu haplara yönelebiliyor.

Penis Büyüten Haplar Zararlı Mıdır?

Penise etki eden hapların kötü bir etkisinin bulunup bulunmadığını birçok birey araştırıyor. Bazı kişiler bu ürünlerin vücuda zarar verdiğini ifade ediyor.

Ancak bu doğru bir yargı değildir. Doktor kontrolünde ve belirtilen dozajda kullanım yapılırsa penis büyüten haplar vücuda zarar vermez. Ancak doktorun önerisine dikkat etmeden yapılan kullanımlar bazı yan etkilerin görülmesine neden olabiliyor.

Penis büyütücü hap uzun yıllardan beri kullanılan ve sektör içerisinde yer edinmiş ürünlerin başında gelir.

Penis Büyüten Hapların Yan Etkileri

Penis büyütücü haplar kapalı kutu ile satılır. Kapalı kutunun içerisinde ilaç ile ilgili bilgilerin yer aldığı bilgilerin yer aldığı bilgilendirme kağıdı yer alır.

Bu bilgilendirme kağıdında hapların yan etkileri detaylı olarak açıklanır. Ancak bu ürünlerin çoğu doğal bileşenlerle hazırlanır. Doğal bileşenlerle hazırlanması yan etki oluşumunun önüne geçer. Aşırı terleme ve sıcaklık hissi bu ürünlerde görülebilecek yaygın yan etkilerdendir.

DEVAMINI OKU
bankalar